Dünyadan ve Türkiye'den Güncel Haberler| 10 Aralık 2019, Salı
Son Dakika: 12:06 » Gine Cumhurbaşkanı Conde TBMM'yi ziyaret etti 11:05 » Tunus'ta uçak mühendisi Zevvari'nin öldürülmesi protesto edildi 11:02 » EPDK'nın ilk Türk lirası doğalgaz ihalesine 5 talip 10:36 » Meksika'da havai fişek mağazasında patlama: 26 ölü 13:56 » Messi evleniyor 13:55 » İki yılda 70 kilo verirken takipçilerinin de zayıflamasını sağladı 12:42 » Salı gününden itibaren sıcaklıklar azalacak 12:41 » 4 bin infaz ve koruma memuru alınacak 12:13 » TFF: Bugün ve yarın oynanacak tüm maçlar öncesinde 1 dakikalık saygı duruşunda bulunulacak 00:50 » İçişleri Bakanı Soylu: İki patlama olduğu arkadaşlarımız tarafından değerlendirildi 22:42 » Süleyman Soylu İstanbul'a hareket etti 22:40 » Fransa'da olağanüstü hal uzatılıyor 22:35 » Dışişleri Bakanlığı'ndan ABD'ye uyarı 22:26 » 22 bin 85 kişinin TSK ile ilişiği kesildi 10:42 » Arakan'da "insanlığa karşı suç" işleniyor

Yüzüstü çok süründük, ayağa kalk Adana‏

Ak parti Büyükşehir belediye başkan adayı Abdullah Torun, Kültür bakanı Ömer Çelik, İl teşkilatı, Milletvekilleri, İlçe teşkilatlarıyla birlikte çoşkulu bir toplantıyla seçim startı verdi.

Ak parti Adana milletvekili Kültür Bakanı Sayın Ömer Çelik Büyükşehir belediye başkan adayı Sayın Abdullah Torunun seçimi kazanması için kolları sıvadı ve sahaya indi.

Ömer Çelik Ak Parti Adana İl Başkanlığı ziyaretinden sonra adliye binasına yürüyerek gitmesi, simit ve kestane alıp dağıtması, kuşlara yem vermesi, dolmuşa binip toplantı yerine gitmesi özlenen ve Adana kamuoyunda konuşulan konulardır..

Sayın Çelik, yaptığı bu doğal hareketler ile seçim döneminde Adana'dan ayrılmayıp hep sokaklarda, mahallelerde olacağını hissettirmiştir.

Yüreğir kapalı spor salonunda ki büyükşehir belediye başkan tanıtım toplantısına milletvekilleri, eski il başkanları, mevcut belediye başkanları, il ve ilçe teşkilatları, mahalle temsilcilerinin katıldığı coşkulu toplantıda Abdullah Torunun büyükşehir belediye başkan adaylığını Adana teşkilatlarının özlediği bir tablo olduğunu göstergesidir.

Ak Parti il başkanı, milletvekilleri verdikleri mesajlar ile bu seçimin önemini anlattılar..

Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Ömer Çelik verdiği mesajda teşkilatın her kademesinde çalışanlara verdiği mesajla teşkilatı motive ederek büyükşehir ve ilçe belediyelerinin hepsinin kazanılması gerektiğini vurguladı.

Salonda ki kalabalıkta kadın ve gençlerin çoğunluğu dikkati çekiyordu.

Ceyhan teşkilatının, aday adayları Cengiz Özal, Erol Kahraman ve Burhan Onuk'a, Yumurtalık teşkilatıyla birlikte Yumurtalık aday adayı Bekir Nennioğluna destek veren coşkulu kalabalık Bakan Ömer Çelik, Aday Torun ve konuşmacıları coşturdu.

Büyükşehir belediye başkan adayı Abdullah Torun İhmal edilmiş, ertelenmiş bütün sorunları çözmeye geliyoruz, belediyeler ile birlikte gönülleri kazanmaya geliyoruz..

Ak Partinin, Ak Kadroların özlenen hizmetini vermeye geliyoruz..

22'nci dönem Adana milletvekilliği yapan Abdullah Torun, hizmet için yarışa çıktığını, bu toprakların hizmet adına kendisinden alacağı olduğunu belirtip, "Halkımız bu fırsat ve onuru bize verirse, hayırda yarışmak için varız. Adana'ya dair hayalimiz, aşkımız var. Ülkemizi ve Adana'yı çok seviyorum. Aldığımız terbiye halka hizmet, hakka hizmettir. Bunun için buradayım" dedi.

Torun, birlik ve beraberlik mesajları verirken, uzun yıllar Adana'nın kaynaklarının heba edildiğini, buna son vereceklerini, kendisini seven, sevmeyen, oy veren vermeyen tüm Adanalıları kardeş bilerek, hizmet ve sevgi ile kucaklayacağını vurguladı.

Aday Torun yüzüstü çok süründük, Ayağa kalk Adana diyerek salondaki herkesi ayağı kaldırarak belediye hizmetlerinde Adanayı ayağı kaldıracakları mesajını verdi.
2013-12-09 22:19:45
Okunma Sayısı: 14469
Yasal Uyarı: Dünya Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.