Dünyadan ve Türkiye'den Güncel Haberler| 10 Aralık 2019, Salı
Son Dakika: 12:06 » Gine Cumhurbaşkanı Conde TBMM'yi ziyaret etti 11:05 » Tunus'ta uçak mühendisi Zevvari'nin öldürülmesi protesto edildi 11:02 » EPDK'nın ilk Türk lirası doğalgaz ihalesine 5 talip 10:36 » Meksika'da havai fişek mağazasında patlama: 26 ölü 13:56 » Messi evleniyor 13:55 » İki yılda 70 kilo verirken takipçilerinin de zayıflamasını sağladı 12:42 » Salı gününden itibaren sıcaklıklar azalacak 12:41 » 4 bin infaz ve koruma memuru alınacak 12:13 » TFF: Bugün ve yarın oynanacak tüm maçlar öncesinde 1 dakikalık saygı duruşunda bulunulacak 00:50 » İçişleri Bakanı Soylu: İki patlama olduğu arkadaşlarımız tarafından değerlendirildi 22:42 » Süleyman Soylu İstanbul'a hareket etti 22:40 » Fransa'da olağanüstü hal uzatılıyor 22:35 » Dışişleri Bakanlığı'ndan ABD'ye uyarı 22:26 » 22 bin 85 kişinin TSK ile ilişiği kesildi 10:42 » Arakan'da "insanlığa karşı suç" işleniyor

Teşkilat, Parti, eş dosta ana kadroda görev yok

Bir dönem Ak Parti Yüreğir Belediye Başkan Aday Adayı olan, Adana Ticaret Odası Yönetim Kurulunda özellikle fuar konusunda çalışmaları ve çıkışlarıyla kamuoyunda bilinen Yüreğir’in sevilen ve tanınmış iş adamı Yücel BAYRAM önceki gün gazetemizi merkez bürosunu ziyaret ederek sorularımızı cevaplayarak, projelerini anlattı.

İşte MHP Yüreğir Belediye Başkan Adayı Sayın Yücel Bayramla söyleşimizden konu başlıkları;

Yüreğir de kadın sığınma, bakımevlerinde kadınların sorunlarıyla özel ilgilenileceğiz.

Seyhan Nehrinin yan kısımlarını bölgenin en cazip, en güzel yeri haline getireceğiz.

Yüreğir’e Köprü Köyünün yanında, Orhan Kemal Bulvarından Aqualand yanından, Seyhan Mahallesi, Regülâtör Köprünün yakınından yeni köprüler kazandıracağız.

Sanayi çarşısını, Köylü Pazarını, Alihocalı Köyüne, Mobilyacılar Keresteciler, Ayakkabıcılar için yeni siteler açacağız.

Her bulduğum boş alana spor tesisi yapma hedefim.

Sarıçam deresinin üstünü kapatarak Yüreğir’in makûs talihini yeneceğiz.

Akdeniz,Güneşli,Haydaroğlu,Seyhan,Yamaçlı,Cumhuriyet Mahallelerinde kanalizasyonu arıtarak 9mt yerin altına alıp 4300mt kapatarak Tuzlaya bağlamaya Şeref Sözü Veriyorum.

Yeni Bulvar. Üst ve Alt geçitleri sponsorlar bularak arttıracağım.

Kültür Evlerimizden bir tanesini madde bağımlılarıyla rehabilite merkezi yapacağım.

Yüreğir’in yoksullarını tespit edip çocuk sayısına ve ihtiyacına göre verdiğimiz kartlara yüklediğimiz miktarlar dahilinde Yüreğir deki alışveriş merkezlerinden ihtiyaçlarını karşılayacağız.

Asker ailelerinin ihtiyaç sahiplerine, ihtiyaçlarını askerler gelene kadar biz karşılayacağız.

Bölgemizdeki 7 Engelli Derneğini tek çatı altında toplanmak şartıyla dernek Binası vereceğim.

Kentsel Dönüşümü TOKİ ile değil Adanalılarla,Yüklenicisi de Adanalı Firmalar,Malzemelerde Adanalı Firmalardan alınıp inşaatlar yapılacak.

Adananın Yatırımcıya güvenebileceği bir belediye başkanına ihtiyacı var.

Bölgemizi cazip hale getirip yatırımcıyı cezp ettirecek projeler sunacağız.

13 defa yama olan yollar var alt yapı olmadan yapılmış yollar var.

Belediyemizde kesinlikle bankamatikçi olmayacak..

Meslek kurslarına özel önem vererek ,işsizlere mesleki eğitimle istihdama yönlendireceğiz

İşadamlarından aldığım istihdam sözüyle özel teşebbüslerde işlere yerleştireceğim.

Kimseye hayali iş sözü vermiyorum.

Yüreğir’in 106 Mahallesini kesinlikle 107’ye çıkarmayacağım.

Yeni İmar alanları açmayacağım.

Belediyede işini düzgün yapanlar her zaman başımın tacı,ana kadroda teşkilat,parti,meclis üyeleri,eş dost değil,işi bilen ehil teknik bir ekiple çalışacağım.

Taşeron işçi çalıştırmayı düşünmüyorum.

Diyen Yüreğir Belediye Başkan Adayı Yücel BAYRAM 25 senedir Adana’dan hiçbir zaman tüm milletvekilleri,sivil toplum örgütleri,kamu kurum yöneticileri,siyasi parti yöneticileri bir araya gelemedi bu şehrimizin en önemli açmazıdır,dedi.
2014-03-07 20:05:55
Okunma Sayısı: 16840
Yasal Uyarı: Dünya Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.