Dünyadan ve Türkiye'den Güncel Haberler| 25 Ekim 2021, Pazartesi
Son Dakika: 00:00 » Aşırı Kilo Aldıysanız Geç Olmadan Doktora Görünün - Op. Dr. Levent Bakışgan Obeziteyi Anlatıyor 22:14 » Op. Dr. Levent Bakışgan, Türkiye'de Sağlık Turizmi Her Geçen Gün Artıyor 21:20 » Covid-19 (Corona) Virüsüne Karşı Nasıl Beslenmeliyiz? 22:58 » Op. Dr. Levent Bakışgan İlk Pandeminin Tarihten günümüze etkilerini anlatıyor 12:06 » Gine Cumhurbaşkanı Conde TBMM'yi ziyaret etti 11:05 » Tunus'ta uçak mühendisi Zevvari'nin öldürülmesi protesto edildi 11:02 » EPDK'nın ilk Türk lirası doğalgaz ihalesine 5 talip 10:36 » Meksika'da havai fişek mağazasında patlama: 26 ölü 13:56 » Messi evleniyor 13:55 » İki yılda 70 kilo verirken takipçilerinin de zayıflamasını sağladı 12:42 » Salı gününden itibaren sıcaklıklar azalacak 12:41 » 4 bin infaz ve koruma memuru alınacak 12:13 » TFF: Bugün ve yarın oynanacak tüm maçlar öncesinde 1 dakikalık saygı duruşunda bulunulacak 00:50 » İçişleri Bakanı Soylu: İki patlama olduğu arkadaşlarımız tarafından değerlendirildi 22:42 » Süleyman Soylu İstanbul'a hareket etti

Siz Mesken Basmayı İyi Bilirsiniz!

Bize nakşettirilen korkularımız vardı ,150 yıllık... O korkularla yaşamaya alıştırdınız. Tepemizde her an inmeye hazır demir yumruk korkusuyla yaşa(tıl)dık. Okumamızı hiç istemediniz, okuyanları da harplere gönderip, milletin yüzyıllık geleceğine etki ettiniz.

Keyfinize göre ya da işinize gelmeyen köy-kasaba-vilayetlere türlü bahanelerle daldınız! Girdiniz namus bellediğimiz kutsal haremlerimize... Evin birinde eski, pas tütmuş bir av tüfeği buldunuz mu tüm ahaliyi meydana toplayıp falakalara yatırdınız, üstüne tuzda yürüterek...

Dedim ya siz mesken basmasını iyi bilirsiniz!

Girdiniz mahremimize! Arapça yayınlar, dini kitaplar aradınız... "Kim ulan bunun yazarı?” diye tokatlayarak sorduğunuz kitabın Allah kelamı olduğunu bilmeyecek kadar bu milletten uzak yaşadınız. Şeriatçı, yobaz , gerici yaftaları vurup, zindanlara attınız, katlettiniz...

Dedim ya siz mesken basmasını iyi bilirsiniz!

Bize suni korkular yaratıp, Sağcı-Solcu, Alevi-Sünni, Kürt-Türk diye bölmeye kalktınız. Gençleri birbirine düşürdünüz. Kıydığı canda, kendi üzerindeki sefaletin kokusunun aynısının olduğunu , idrak edemeyecek kadar beynini yıkadığınız gençlerimizi... Girdiniz mahremize!

Dedim ya siz mesken basmasını iyi bilirsiniz!


Dininin gereği örtülen başörtüsünden dahi korkup kendinize düşman bellediniz. Onu savunan, genç-yaşlı, kadın-erkek demeden, tehdit ettiniz, gözdağı verdiniz taciz ettiniz. Gecenin 3’ünde mahremlerimizi bastınız, saldırdınız.

Dedim ya siz mesken basmasını iyi bilirsiniz!

Milletin teveccühüyle, milletin meclisine seçilmiş bir hanımefendiye sırf başındaki örtüsü yüzünden hakaretler yağdırıp,milletin meclisinden attınız. Had bildirmeye kalktınız, haddiniz olmadan, oysa ki haddi bildirilen sizler oldunuz! Gecenin bir yarısı evini basmaya kalktınız sonra alay eder gibi, lütufta bulunur gibi geri çekildiniz. Yetmedi okuldaki çocuklarını taciz edecek kadar rezilleştiniz!

Dedim ya siz mesken basmasını iyi bilirsiniz!

"Zulm ile abad olunmaz” elbet! Bunca baskı, bunca istibdat sonrası, "Yeter! Söz de, karar da milletindir!” diyenleri halk iktidar yaptı. Daha senesi dolmadan, türlü planlarla indirmeye çalıştınız, başaramadınız! İçlerine hainler, köstebekler yerleştirip parçalamaya çalıştınız, başaramadınız! Fitne unsurlarınızla nifak tohumları ekmeye çalıştınız lakin yine başaramadınız! Geçmişin intikamını alıyor dediniz. Kendisini alaşağı etme teşebbüsünden yargılanan birini hasta yatağında ziyaret edecek kadar, ince düşünceli bir intikamcı(!)

Son söz;

Aile içi bir istişareyi, dışarıya sızdıran "köstebek” şöyle dursun; olmayan, olmayacak bir konuyu, köpürte köpürte, fuhuşa, zinaya, evlere baskına kadar götürdüler. Herşey gözümüzün önünde cereyan ediyor ve "bidon kafalı”, "göbeğini kaşıyan adam” diye yıllarca aşağıladıkları bu millet, en güzel cevabı demokrasinin namusu olan sandıkta verecektir!

ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN
2013-11-09 13:19:23
Okunma Sayısı: 31696
Yasal Uyarı: Dünya Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.