Dünyadan ve Türkiye'den Güncel Haberler| 04 Mart 2021, Perşembe
Son Dakika: 00:00 » Aşırı Kilo Aldıysanız Geç Olmadan Doktora Görünün - Op. Dr. Levent Bakışgan Obeziteyi Anlatıyor 22:14 » Op. Dr. Levent Bakışgan, Türkiye'de Sağlık Turizmi Her Geçen Gün Artıyor 21:20 » Covid-19 (Corona) Virüsüne Karşı Nasıl Beslenmeliyiz? 22:58 » Op. Dr. Levent Bakışgan İlk Pandeminin Tarihten günümüze etkilerini anlatıyor 12:06 » Gine Cumhurbaşkanı Conde TBMM'yi ziyaret etti 11:05 » Tunus'ta uçak mühendisi Zevvari'nin öldürülmesi protesto edildi 11:02 » EPDK'nın ilk Türk lirası doğalgaz ihalesine 5 talip 10:36 » Meksika'da havai fişek mağazasında patlama: 26 ölü 13:56 » Messi evleniyor 13:55 » İki yılda 70 kilo verirken takipçilerinin de zayıflamasını sağladı 12:42 » Salı gününden itibaren sıcaklıklar azalacak 12:41 » 4 bin infaz ve koruma memuru alınacak 12:13 » TFF: Bugün ve yarın oynanacak tüm maçlar öncesinde 1 dakikalık saygı duruşunda bulunulacak 00:50 » İçişleri Bakanı Soylu: İki patlama olduğu arkadaşlarımız tarafından değerlendirildi 22:42 » Süleyman Soylu İstanbul'a hareket etti

Merhaba


Merhaba, ben Avukat Füsun KARACA. 2009 yılında Özel İtalyan Lisesi’ni bitirdim. Her ne kadar lisede aldığım eğitim yurt dışına yönelik bir eğitim olsa da; Avukatlık Mesleği’nin çocukluk hayalim olması dolayısıyla eğitim hayatıma Türkiye’de devam ederek avukatlığa ilk adımı Bahçeşehir Üniversitesi’nin Hukuk Fakültesi’ne girerek attım. 

2013 yılında mezun olduktan sonra fiili olarak avukatlık yapmaya başladım. Bu tarih itibariyle özellikle çeşitli sektörlerden Ticari Şirketlerin hukuki danışmanlığı ve Özel Hukuka ilişkin davalarla ilgilendim. 

İş Davaları, Boşanma Davaları, İcra ve İflas Hukuku’na ilişkin tüm hukuki süreçlere dair işlemlerin yanı sıra Kat Mülkiyeti Kanunu çerçevesinde site ve apartman yönetimi hususunda da yoğun çalışmalar gerçekleştirdim. 

Avukat olanlar bilir; mesleğe adım atıldığı anda hukuki danışmanlık hizmeti ilk olarak taksi yolculuklarında, adliyede cübbeyle duruşma bekledikleri sırada, girilen her sosyal ortamda eş-dost-komşu sorularını yanıtlamakla başlar. 

Ben de Avukat olduğum gün itibariyle en çok karşılaştığım soruları ve diğer tüm hukuki sorularınızı, Dünya Times aracılığıyla yanıtlayacağım. Sorularınıza cevap, hukuki sorunlarınıza çözüm olmak dileklerimle.

                                                                                                                                                                                Av. Füsun KARACA


2017-02-21 22:54:01
Okunma Sayısı: 17140
Yasal Uyarı: Dünya Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.