Dünyadan ve Türkiye'den Güncel Haberler| 26 Kasım 2020, Perşembe
Son Dakika: 00:00 » Aşırı Kilo Aldıysanız Geç Olmadan Doktora Görünün - Op. Dr. Levent Bakışgan Obeziteyi Anlatıyor 22:14 » Op. Dr. Levent Bakışgan, Türkiye'de Sağlık Turizmi Her Geçen Gün Artıyor 21:20 » Covid-19 (Corona) Virüsüne Karşı Nasıl Beslenmeliyiz? 22:58 » Op. Dr. Levent Bakışgan İlk Pandeminin Tarihten günümüze etkilerini anlatıyor 12:06 » Gine Cumhurbaşkanı Conde TBMM'yi ziyaret etti 11:05 » Tunus'ta uçak mühendisi Zevvari'nin öldürülmesi protesto edildi 11:02 » EPDK'nın ilk Türk lirası doğalgaz ihalesine 5 talip 10:36 » Meksika'da havai fişek mağazasında patlama: 26 ölü 13:56 » Messi evleniyor 13:55 » İki yılda 70 kilo verirken takipçilerinin de zayıflamasını sağladı 12:42 » Salı gününden itibaren sıcaklıklar azalacak 12:41 » 4 bin infaz ve koruma memuru alınacak 12:13 » TFF: Bugün ve yarın oynanacak tüm maçlar öncesinde 1 dakikalık saygı duruşunda bulunulacak 00:50 » İçişleri Bakanı Soylu: İki patlama olduğu arkadaşlarımız tarafından değerlendirildi 22:42 » Süleyman Soylu İstanbul'a hareket etti

Avrupa Müslümanlaşmaktan Korkuyor


Fransa İslam Karşıtı Eylemleri Gözlemevi (CFCM), Charlie Hebdo saldırısının ardından, Fransa genelinde Müslümanlara yönelik sürek avı başlatıldı. Fransa da 50'nin üzerinde saldırının gerçekleştiğini söyleyen CFCM Başkanı Abdallah Zekri, son dönemde Müslümanlara yönelik saldırılarda artış yaşandığını, Müslümanlara yönelik yerlerin daha iyi korunmasını istedi.

Korkunun ecele faydası yoktur diye bir tabir var bizim buralarda. Neresinden tutsan elimizde kalacak olaylar yaşıyoruz. Sanki biz de yedik (!)... Bu filmi biz daha öncesinde defaatle izledik durduk, izletildik.

Fransa da bir patlama oluyor ya da Avrupa'nın her hangi bir yerinde, yapan Müslüman(!), Somali de, Kenya da saldırı oluyor yapanlar Müslüman(!),Boko Haram, İslam adına çıkan Müslüman (!) grupmuş, Taliban Afganistan ki, herkes biliyor bu örgütü ABD ajanları tarafından kurulduğunu, çıkarlarına ters düşüncede karşı karşıya kaldıklarını, El Kaide, başındaki öldü(!) gösterilen şahıs ki ölümü dahi muammalı olan bu örgüt dahi İslam ve Müslümanlar(!) adına çıkıyor. Ayrıca, hepsinin de aralarında kardeşlik bağı var... Nedende hepsi de sadece Müslüman öldürüyor.

Diğer bir konu, Fransa da ki olayın faili, yapan kişi bir Fransız vatandaşı, ama fatura Müslümanlara kesililyor. Bu Fransız vatandaşı zanlı 16 ay cezaevinde yatıyor, çıktıktan sonra istihbarat teşkilatı bilmiyor mu? Bu adamlar ne yapar, ne eder, ne yer, ne içer, neden takip edilmedi araştırmak ve sormak lazım... Ama amaç ve gaye farklı...

Yazımın başında da söylediğim gibi, bu batılı Kâfirler, ya da içimizdeki münafıklarla, iki yüzlülerle işbirliği yaparak, Müslüman kisvesi adı altında ki, dini-imanı tam bilmeyen ham sofu tarzı insanları kullanmasını çok iyi biliyorlar..

Onları önce eğiterek, sonra silahı eline veriyor.. Daha önceleri, herkes bilir İngiliz casusu Lawrence'in neler yaptığını, Vahhabilik gibi mezheplerin önderlerini eğiten bu ajanlar, seçtikleri kişiler, ayyaş, hırsız, dolandırıcılık ve aklınıza ne geliyorsa, tüm pisliklerden geçiriyorlar...

Daha sonra bu kişileri Müslüman alim(!) adı altında dünyaya pazarlıyorlar. Radikal İslamcı Lider adı altında, hatt-ı zatında İslam'ı bilen insanlar, Müslüman'ın bir karıncayı dahi incitemeyecek yapıda insanlar olduğunu bilirler. Günümüzde Müslümanlara değil, Kur'an'a ya da Peygamberin(s.a.v)'in sünnetine, hadislerine bakmalı, gerçekten İslam'ı öğrenmek istiyorsa.

Onların "Radikal" dediği, bizim anladığımız "Amel Yapan Müslüman" dini yaşayan demek, işte onların susturmak istedikleri de bu noktadır. Yani içi boşaltılmış, yaşanmayan bir İslam, özü alınmış posası ortada bekleyen, ruhsuz bir İslam, İstenen budur. Batı ve Şer güçler başta olmak üzere, İslam'ı yaşayan, dinin emrini yerine getiren , "Amel eden Müslümanlara" önce "radikal" yaftası vurmak, sonra insanları öldüren bir katil örgüt damgasını vurarak, dünya da hızla gelişen, büyüyen, Müslüman olan, katılımların hissedilir derecede artması, bu batılı kâfirleri Korkutuyor. Kur'an diyor ki; " Sizin korkunuz, onların kalplerinde o kadar büyük ki, Allah'tan o kadar korkmuyorlar"

İşte bu korku, onların uykularını kaçırıyor, geceleri azaba dönüyor. Bu attıkları çamurlarla güneşi balçıkla kapatmaya çalışıyorlar.

İşte, bu örgütleri kendi elleri ile, Müslüman kisvesi adı altında kurarak, hem İslam'ın adını lekeliyorlar, hem de, aynı el ile, Müslüman öldürtüyorlar.

Tüm bu melaneti yapanlar, aynı zamanda kol kola girerek, barıştan yana olduklarını dile getirmek için, yürüyüş yapıyorlar... Haydi siz gelin çıkın bu işin içinde, anlatın bu okumayan Müslüman halkımıza...

 

2015-01-13 00:23:54
Okunma Sayısı: 78330
Yasal Uyarı: Dünya Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.