Dünyadan ve Türkiye'den Güncel Haberler| 19 Nisan 2021, Pazartesi
Son Dakika: 00:00 » Aşırı Kilo Aldıysanız Geç Olmadan Doktora Görünün - Op. Dr. Levent Bakışgan Obeziteyi Anlatıyor 22:14 » Op. Dr. Levent Bakışgan, Türkiye'de Sağlık Turizmi Her Geçen Gün Artıyor 21:20 » Covid-19 (Corona) Virüsüne Karşı Nasıl Beslenmeliyiz? 22:58 » Op. Dr. Levent Bakışgan İlk Pandeminin Tarihten günümüze etkilerini anlatıyor 12:06 » Gine Cumhurbaşkanı Conde TBMM'yi ziyaret etti 11:05 » Tunus'ta uçak mühendisi Zevvari'nin öldürülmesi protesto edildi 11:02 » EPDK'nın ilk Türk lirası doğalgaz ihalesine 5 talip 10:36 » Meksika'da havai fişek mağazasında patlama: 26 ölü 13:56 » Messi evleniyor 13:55 » İki yılda 70 kilo verirken takipçilerinin de zayıflamasını sağladı 12:42 » Salı gününden itibaren sıcaklıklar azalacak 12:41 » 4 bin infaz ve koruma memuru alınacak 12:13 » TFF: Bugün ve yarın oynanacak tüm maçlar öncesinde 1 dakikalık saygı duruşunda bulunulacak 00:50 » İçişleri Bakanı Soylu: İki patlama olduğu arkadaşlarımız tarafından değerlendirildi 22:42 » Süleyman Soylu İstanbul'a hareket etti

Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu: Spor adamı ihale peşinde koşmaz

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı Trabzon'da Akyazı Spor Tesisleri'nin temel atma töreninde konuşan Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Trabzonspor'un bu stada kavuşmaması için mahkeme kapılarına kadar götürüldüğünü ve bu tür insanların olduğunu söyledi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı Trabzon'da Akyazı Spor Tesisleri'nin temel atma töreninde konuşan Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Trabzonspor'un bu stada kavuşmaması için mahkeme kapılarına kadar götürüldüğünü ve bu tür insanların olduğunu söyledi.

Bu projenin kendisinin de yönetici olarak bulunduğu 2006-2008 yılları arasında iki yönetici arkadaşı Faruk Kanca ve Aydın Pişiren'in fikirleri olarak çıktığını söyledi. Başkan Hacıosmanoğlu, bu projenin ortaya çıktığında bir çok insanın hatta Trabzonspor'un yetiştirdiği bazı değerlerin de hayal diye alay ettiğini belirterek, "Trabzonspor bu tesisleri tamamladıktan sonra Türk devrimini tekrar gerçekleştirecek." dedi.

Başkan Hacıosmanoğlu bu tesislerin tamamlanmasıyla Trabzonspor'un Avrupa'da da devrimlerini gerçekleştireceğini belirterek, konuşmalarına şöyle devam etti:

"Hazır burada Başbakanımız var, bazı konulara açıklık getirmek istiyorum. Trabzonspor'un adını kullanıp, Trabzonspor'a siyaset soktuğumu söylüyorlar. Trabzonspor'un tarihine baktığımız zaman Trabzonspor'a siyaset sokmayan tek başkanımdır. Trabzonspor'un ismini kullanıp kendilerine makam ve mevki edinen insanlar vardır. Biz siyaset değil, spor adamıyız. Benim yaptığım birşey var, başbakanımızın 10 yıldır yaptıklarını görüyorum. Spor adamı ihale peşinde koşmaz. Spor adamı konuşur. Konuşmamız lazım. Spor adamı ihale peşinde koşmaz. Spor adamı kulübünü kendi menfaati için kullanmaz. Bu ülkede hizmet eden bir lider varsa, onun için spor adamı da konuşur."

Bir vatandaş olarak 10 yılda bu ülkenin nereden nereye geldiğini gördüğünü söyleyen Trabzonspor Başkanı "Bizim ülkemizin güçlenmesini istemeyen dünyaya ahtapot gibi uzanan insanlar var. Ve onların ülkedeki uzantıları var. Mazlumlara kucak açan ülke olma yolunda ilerliyoruz. Biz 1 milyar dolar almak için dünyayı sömürenlerin karşısında el pençe divan duran başbakanları unutmadık. Bunu gören aktörler ve onların uzantıları böyle bir Türkiye'yi istemezler. Bu hızla devam edersek bu bölgede planları olanların planları bozulacak. Bu ülkenin üzerine olan hem başbakanımızın üzerinde oyunlar oynanıyor. Kim bundan gocunuyorsa gocunsun ben gocunmuyorum." dedi.
2013-11-24 15:09:57
  • Ziyaret: 15175
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0