Dünyadan ve Türkiye'den Güncel Haberler| 28 Eylül 2021, Salı
Son Dakika: 00:00 » Aşırı Kilo Aldıysanız Geç Olmadan Doktora Görünün - Op. Dr. Levent Bakışgan Obeziteyi Anlatıyor 22:14 » Op. Dr. Levent Bakışgan, Türkiye'de Sağlık Turizmi Her Geçen Gün Artıyor 21:20 » Covid-19 (Corona) Virüsüne Karşı Nasıl Beslenmeliyiz? 22:58 » Op. Dr. Levent Bakışgan İlk Pandeminin Tarihten günümüze etkilerini anlatıyor 12:06 » Gine Cumhurbaşkanı Conde TBMM'yi ziyaret etti 11:05 » Tunus'ta uçak mühendisi Zevvari'nin öldürülmesi protesto edildi 11:02 » EPDK'nın ilk Türk lirası doğalgaz ihalesine 5 talip 10:36 » Meksika'da havai fişek mağazasında patlama: 26 ölü 13:56 » Messi evleniyor 13:55 » İki yılda 70 kilo verirken takipçilerinin de zayıflamasını sağladı 12:42 » Salı gününden itibaren sıcaklıklar azalacak 12:41 » 4 bin infaz ve koruma memuru alınacak 12:13 » TFF: Bugün ve yarın oynanacak tüm maçlar öncesinde 1 dakikalık saygı duruşunda bulunulacak 00:50 » İçişleri Bakanı Soylu: İki patlama olduğu arkadaşlarımız tarafından değerlendirildi 22:42 » Süleyman Soylu İstanbul'a hareket etti

Etiket sonuclari › suudi arabistan

Kızılay ile Katar ve Suudi Arabistan arasında stratejik işbirliği anlaşması imzalandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Suudi Arabistan ve Katar ziyaretlerine eşlik eden Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, bu ülkelerde birçok sivil toplum kuruluşuyla bir araya…

2016 yılı hac kayıtları başlıyor

Suudi Arabistan'ın 2013 yılından beri uyguladığı yüzde 20 kontenjan indirimi nedeniyle kayıt almayan Diyanet, bu sene yeni başvuru alacak.

Arap Birliği'nden İran'a karşı ortak tavır çağrısı

Arap Birliği Genel Sekreteri Nebil el-Arabi, İran'ın Arap ülkelerine müdahalelerine son vermesi için Arap ülkelerine ortak tavır alma çağrısı yaptı.

Gazeteci Hasan Karakaya vefat etti

Yeni Akit gazetesi Genel Yayın Koordinatörü Hasan Karakaya, geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.

Kutsal toprakları 1 milyonu aşkın kişi ziyaret etti

Suudi Arabistan, bu yıl kutsal toprakları ziyaret eden hacı sayısının bir milyon 377 bini aştığını, bunlardan 332'sinin hayatını kaybettiğini duyurdu.

Kabe'deki vinç kazası: Ölü sayısı 107'ye yükseldi

Kabe'de birkaç gündür devam eden şiddetli yağış ve fırtına sebebiyle Mescid-i Haram'daki genişletme çalışmaları için kullanılan 50-55 metre uzunluğundaki vincin dün hacı adaylarının…

Kabe'de vinç faciası: 65 ölü 80 yaralı

Suudi Arabistan'ın Mekke kentinde etkili olan fırtına nedeniyle Kabe'de bir vincin devrilmesi sonucu 65 kişinin öldüğü, 80 kişinin yaralandığı bildirildi.

Suudi Arabistan'da Tabişi görevden alındı

Suudi Arabistan Kralı Selman, Kraliyet Merasim Başkanı Tabişi'yi görevden aldı, yerine Abbad'ı atadı.

'Sudayrileri yeniden ikitidara çekmek istiyor'

Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz'in son dönemde yaptığı atamalar "Sudayrilerin iktidardaki varlığını perçinlenmesi" şeklinde değerlendiriliyor.

Suudi Arabistan kabinesinde önemli değişiklik

Veliaht Prens Mukrin bin Abdulaziz'in yerine İkinci Veliaht ve İçişleri Bakanı Prens Muhammed bin Nayif veliaht olarak atandı.

Obama Kral Selman ile Yemen'i görüştü

ABD Başkanı Barack Obama, Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz Al Suud ile Yemen'deki gelişmelerin ele alındığı telefon görüşmesi yaptı.

İran ile Suudi Arabistan arasında "umre" krizi

İran ile Suudi Arabistan arasında umre ziyaretleriyle ilgili başlayan tartışma büyüyor.

Suudi Arabistan'ın Yemen'deki yenilgisi büyük olacak

Lübnan'daki Hizbullah Genel Sekreteri Nasrallah, Suudi Arabistan'ın Yemen'de büyük yenilgiye uğrayacağını ileri sürdü.

Hedefimiz Yemen kentlerini güvenli hale getirmek

Yemen'deki "Kararlılık Fırtınası" operasyonunun sözcüsü Asiri, şu an hedeflerinin Yemen kentlerinin güvenli hale getirilmesi olduğunu söyledi.

Kralı Abdullah'tan soykırım çıkışı

Suudi Arabistan Kralı Abdullah, İsrail'in Gazze'de yaptıklarının insanlığa karşı işlenmiş bir suç ve soykırım olduğunu söyledi.

Obama Suudi Arabistan'da

ABD Başkanı Obama, resmi temaslarda bulunmak üzere Suudi Arabistan'a geldi

Kabe imamı es-Sudeysi babasını kaybetti

Suudi Arabistan'ın dünyaca ünlü Kabe imamı Şeyh Abdurrahman es-Sudeysi'nin babası hayatını kaybetti.

Suudi Arabistan Kralı, ABD Dışişleri Bakanı Kerry'yi kabul etti

Suudi Arabistan Kralı Abdullah bin Abdülaziz, bugün ABD Dışişleri Bakanı John Kerry ve beraberindeki heyeti kabul etti.