Dünyadan ve Türkiye'den Güncel Haberler| 25 Şubat 2021, Perşembe
Son Dakika: 00:00 » Aşırı Kilo Aldıysanız Geç Olmadan Doktora Görünün - Op. Dr. Levent Bakışgan Obeziteyi Anlatıyor 22:14 » Op. Dr. Levent Bakışgan, Türkiye'de Sağlık Turizmi Her Geçen Gün Artıyor 21:20 » Covid-19 (Corona) Virüsüne Karşı Nasıl Beslenmeliyiz? 22:58 » Op. Dr. Levent Bakışgan İlk Pandeminin Tarihten günümüze etkilerini anlatıyor 12:06 » Gine Cumhurbaşkanı Conde TBMM'yi ziyaret etti 11:05 » Tunus'ta uçak mühendisi Zevvari'nin öldürülmesi protesto edildi 11:02 » EPDK'nın ilk Türk lirası doğalgaz ihalesine 5 talip 10:36 » Meksika'da havai fişek mağazasında patlama: 26 ölü 13:56 » Messi evleniyor 13:55 » İki yılda 70 kilo verirken takipçilerinin de zayıflamasını sağladı 12:42 » Salı gününden itibaren sıcaklıklar azalacak 12:41 » 4 bin infaz ve koruma memuru alınacak 12:13 » TFF: Bugün ve yarın oynanacak tüm maçlar öncesinde 1 dakikalık saygı duruşunda bulunulacak 00:50 » İçişleri Bakanı Soylu: İki patlama olduğu arkadaşlarımız tarafından değerlendirildi 22:42 » Süleyman Soylu İstanbul'a hareket etti

Etiket sonuclari › mhp

Bahçeli'den MHP teşkilatına Hollanda emri!

MHP lideri Devlet Bahçeli, Hollanda'da skandal engellemeye ilgili açıklama yaptı. Bahçeli, Hollanda'daki ülkücülerin Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun inmeyi planladığı…

Saldırı sonrası Devlet Bahçeli'den kritik çağrı

MHP lideri Devlet Bahçeli, dün gece Ortaköy'de düzenlenen terör saldırısına ilişkin Twitter hesabından açıklama yaptı.

MHP Genel Başkanı Bahçeli: Hainlerin amacı milli aklı karıştırmaktır

MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Hainlerin amacı milli aklı karıştırmak, toplumsal düzeni baltalamak, herkesin kendine göre kurguladığı hak arayışını hızlandırmaktır." dedi.

MHP Başkanı Devlet Bahçeli: Yerle yeksan olacaklar

MHP Genel Başkanı Bahçeli, İstanbul'daki terör saldırısıyla ilgili yazılı açıklama yaptı.

MHP Genel Başkanı Bahçeli'den kongre talimatı

MHP Genel Başkanı Bahçeli, ilçe kongreleri dolayısıyla parti teşkilatlarına genelge gönderdi.

Türkiyemizin şahlanışını gururla izliyorum

MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Bahtiyarım çünkü Türkiyemizin şahlanışını gururla izliyorum. Mutluyum çünkü millet burada, irade burada, inanç burada. Bükülmez bilek, eğilmez baş,…

Bahçeli Kurultay Tarihini Açıkladı

MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Partimiz 10 Temmuz 2016 Pazar günü Ankara Arena Spor Salonu'nda seçimli Olağanüstü Büyük Kurultayı millet ve tarih huzurunda yapacaktır." dedi.

MHP Anayasa Komisyonunda olacak

MHP Genel Başkanı Bahçeli, Anayasa Mutabakat Komisyonuna ilişkin, "İktidar dahi kalksa, en son masada oturacak olanlar yine o MHP'nin 3 değerli milletvekilleri olacaktır" dedi.

Devlet Bahçeli: Hükümet terör konusunda çok hassas

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Sultanahmet'teki terör saldırısına ilişkin, "Çok kısa süre içerisinde failin birisinin yakalanmış olması, hükümetin bu konudaki hassasiyetinin…

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli oyunu kullandı

MHP Genel Başkanı Bahçeli, Anıttepe Ortaokulu'nda oyunu kullandı.

'Yeniden seçilme ihtimali olan her Cumhurbaşkanı konuşur'

Başbakan Yardımcısı Türkeş, "Halk tarafından seçilen ve bir daha seçilme ihtimali olan her Cumhurbaşkanı konuşmak zorundadır" dedi.

Bahçeli: 'Geçici hükümet tüm imkanları eksiksiz kullanmalı'

MHP lideri Bahçeli, "Geçici hükümet, işbaşında kaldığı müddetçe Türkiye Cumhuriyeti'nin tüm imkan ve kabiliyetini eksiksiz kullanmalıdır" dedi.

'MHP'nin siyasi tutumunda değişiklik yok'

MHP Genel Başkanı Bahçeli, "MHP'nin siyasi tutumunda bir değişiklik olmadığı muhataplarına açık ve dürüst bir üslupla iletilmiştir" değerlendirmesinde bulundu.

Meclis'te oturma düzeni değişiyor

Meclis, 25. Dönem'e yeni oturma düzeniyle giriyor. AK Parti, CHP, MHP ve HDP'nin grup olarak girdiği Meclis'te, TBMM Genel Kurulu'ndaki oturma düzeni de değişiyor.

'Seçim barajını 4 parti geçti'

YSK Başkanı Güven, "Kesin olmayan sonuçlara göre yüzde 10'luk seçim barajını geçen partiler, AK Parti, CHP, MHP ve HDP'dir" dedi.

MHP'den koalisyon açıklaması

Reuters'a konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural, seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Bahçeli seçimi genel merkezden takip ediyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, seçim sonuçlarını partisinin genel merkezinde takip ediyor.

MHP Genel Başkanı Bahçeli oyunu Ankara'da kullandı

MHP Genel Başkanı Bahçeli, 25'inci Dönem Milletvekilliği Genel Seçimi için oyunu Anıttepe Ortaokulunda kullandı.

Bahçeli: Yeni bir Anayasayı milletimize hediye edeceğiz

MHP Genel Başkanı Bahçeli, bölücülüğün ve terörün kökünü kazıyacak, milli birliği ve kardeşliği güçlendirecek yeni bir anayasayı millete hediye edeceklerini söyledi.

Bahçeli yeniden Genel Başkan

MHP'nin 11. Olağan Büyük Kurultayı'nda Devlet Bahçeli, 1149 oyla yeniden Genel Başkanlığa seçildi.

Bahçeli: Gözaltılar izaha muhtaç bir garabettir

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Demokrasi ve hukukla yönetildiğine inanmak istediğimiz Türkiye'de, bir medya organına baskın düzenlenmesi, gazetecilerin,…

Bahçeli Tunceli'yi ziyaret etti

Tunceli Valiliği'ni ziyaret eden MHP Genel Başkanı Bahçeli, ''Acılarımız ortak, sevinçlerimiz ortak, günümüz bir, geleceğimiz birliktedir" dedi.

Bahçeli Tunceli'ye gidecek

MHP Genel Başkanı Bahçeli, "28 Kasım 2014 günü Tuncelili kardeşlerimi ve Tunceli Valiliğini ziyaret etme kararını almış bulunmaktayım" dedi.

MHP itiraz edecek

MHP Genel Başkanı Bahçeli, Başbakan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı adaylığına partisince yapılacak itiraza ilişkin, "Genel başkan yardımcılarımızdan bir tanesi bu itirazın hukuken…

Bayburt Aydıntepe'yi MHP aldı

Bayburt'un Aydıntepe ilçesinde yenilenen seçimlerde, kesin olmayan sonuçlara göre, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) adayı başkan seçildi.

Isparta Belediye Başkanı Günaydın oldu

Resmi olmayan sonuçlara göre, Isparta Belediye Başkanlığını MHP adayı Yusuf Ziya Günaydın kazandı.

Çatışmalardan uzak duracaksınız

MHP Genel Başkanı Bahçeli, "MHP, Türkiye'nin milli değerlerini, milli bekasını korumak için mutlaka kargaşadan uzak, çatışmadan uzak olmalı" dedi.

Faillerin kısa sürede yakalanmasından yanayız

MHP Genel Başkanı Bahçeli, Esenyurt'taki MHP seçim bürosunun açılışındaki silahlı saldırıya ilişkin, "Kısa süre içerisinde bu faillerin yakalanması ve yargıya çıkarılmasından…

Bahçeli: Tetik çeken eller, cinayetin arkasında duran güçler netleştirilmeli

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Esenyurt'taki kanlı olayın hiçbir şekilde örtülemeyeceğini ifade etti.

MHP'li Akyıldız'ın cenazesi Adli Tıp'tan alındı

Esenyurt'ta Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) seçim bürosuna yönelik silahlı saldırıda hayatını kaybeden Cengiz Akyıldız'ın cenazesi Adli Tıp Kurumu'ndan alındı.

MHP seçim bürosu açılışında silahlı kavga: 1 ölü, 5 yaralı

İstanbul Esenyurt'ta MHP seçim bürosunun açılışında meydana gelen silahlı ve bıçaklı kavgada bir kişi öldü, 5 kişi yaralandı.

MHP'li Vural: Hani paydaşlarla görüşecektiniz

MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Başbakan'ın dün dershanelere yönelik yaptığı açıklamaları eleştirdi. Eğitim ile ilgili Oslo'da görüşme yapıldığını ileri süren Vural, "Başbakan…

Bahçeli, Tuğrul Türkeş'in oğlunun nikah şahitliğini yaptı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş'in oğlu Osman Türkeş'in nikah şahitliğini yaptı.