Dünyadan ve Türkiye'den Güncel Haberler| 25 Şubat 2021, Perşembe
Son Dakika: 00:00 » Aşırı Kilo Aldıysanız Geç Olmadan Doktora Görünün - Op. Dr. Levent Bakışgan Obeziteyi Anlatıyor 22:14 » Op. Dr. Levent Bakışgan, Türkiye'de Sağlık Turizmi Her Geçen Gün Artıyor 21:20 » Covid-19 (Corona) Virüsüne Karşı Nasıl Beslenmeliyiz? 22:58 » Op. Dr. Levent Bakışgan İlk Pandeminin Tarihten günümüze etkilerini anlatıyor 12:06 » Gine Cumhurbaşkanı Conde TBMM'yi ziyaret etti 11:05 » Tunus'ta uçak mühendisi Zevvari'nin öldürülmesi protesto edildi 11:02 » EPDK'nın ilk Türk lirası doğalgaz ihalesine 5 talip 10:36 » Meksika'da havai fişek mağazasında patlama: 26 ölü 13:56 » Messi evleniyor 13:55 » İki yılda 70 kilo verirken takipçilerinin de zayıflamasını sağladı 12:42 » Salı gününden itibaren sıcaklıklar azalacak 12:41 » 4 bin infaz ve koruma memuru alınacak 12:13 » TFF: Bugün ve yarın oynanacak tüm maçlar öncesinde 1 dakikalık saygı duruşunda bulunulacak 00:50 » İçişleri Bakanı Soylu: İki patlama olduğu arkadaşlarımız tarafından değerlendirildi 22:42 » Süleyman Soylu İstanbul'a hareket etti

Etiket sonuclari › kemal kılıçdaroğlu

Teröre karşı hep birlikte karşı durmak gerekli

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "Teröre karşı hep birlikte, kimliğimiz, inancımız, yaşam tarzımız ne olursa olsun hep birlikte karşı durmak gerekli." dedi.

Kılıçdaroğlu'nun listesinde 29 isim PM dışında kaldı

CHP'nin 35. Olağan Kurultayı'nda partinin en üst karar organı olan PM ile YDK'nın üyeleri belirlenirken, genel başkanlığa yeniden seçilen Kılıçdaroğlu'nun listesinden 29…

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu oyunu kullandı

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, oyunu Çukurambar Arjantin İlkokulu'nda kullandı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu gündemi değerlendirdi

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "Ülkenin bu kadar derdi varken, böyle siyasette gerginlik, kavga doğru değil. Yeter artık, millet kavgadan, gerginlikten bıktı. Vatandaşın derdini çözeceksin"…

'Seçimin ertelenmesini istemek demokrasiye inançsızlıktır'

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "Seçimin ertelenmesini konuşmak doğru değil. Demokrasiye inançsızlıktır" dedi.

Kilis'teki saldırıya Kılıçdaroğlu'ndan ilk tepki

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Kilis'te yaşanan çatışma için ilk tepki geldi.

Kılıçdaroğlu: Türkiye'nin çıkarlarını düşünerek bu çağrıyı yaptım

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP lideri Devlet Bahçeli'ye, "Hükümeti birlikte kuralım, Başbakan sen ol" çağrısıyla ilgili olarak, "Türkiye'nin çıkarlarını…

'Aynı yüreklilikle çalışmaya devam edeceğiz'

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, milletvekili genel seçiminin sonuçlarına ilişkin, "Aynı yüreklilikle çalışmaya devam edeceğiz. Bir dönem kapandı demokrasi kazandı" dedi.

Kılıçdaroğlu oyunu kullandı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, oyunu Ankara'da kullandı.

'4 yılda yoksulluğu tarihe gömeceğim'

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "Yetki verin, 4 yılda Türkiye'de hiçbir çocuk yatağa aç girmeyecek, 4 yılda yoksulluğu tarihe gömeceğim" dedi.

'Siyasette kavgaya izin vermeyeceğim'

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, siyasette kavgadan artık milletin de bıktığını belirterek, "Siyasette kavgaya izin vermeyeceğim" dedi.

"Türkiye'nin yeni bir hamle yapması gerekiyor"

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Türkiye'nin yeni bir hamle yaparak bilgi üretip, ürettiği bilgiyi de elle tutulur metaya dönüştürmesi gerektiğini söyledi.

Liderlerin oy kullanacakları yerler belli oldu

Milletvekili Genel Seçiminde, Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da, Başbakan Davutoğlu Konya'da, Kılıçdaroğlu ve Bahçeli Ankara'da, Demirtaş İstanbul'da oy kullanacak.

'Vatandaşın derdi neyse onunla ilgileneceğim'

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, iktidar olmaları durumunda siyasette kavgaya yer vermeyeceğini belirterek, vatandaşın derdi neyse onunla ilgileneceğini söyledi.

"Türkiye'nin CHP iktidarına ihtiyacı var"

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "Türkiye'nin CHP iktidarına ihtiyacı var, huzurun, barışın gelmesi, kimsenin ötekileştirilmemesi, medya üzerindeki baskının kalkması için"…

"Ergene Nehri'ni 4 yıl içinde temizleyeceğiz"

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Ergene Nehri'ni 4 yıl içinde temizleyeceklerini belirterek, "Pırıl pırıl, bölgeye yakışan bir nehir olacak" dedi.

CHP seçim vaatlerini açıkladı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 4 yıl için yetki isteyerek "Seçim bildirgesi onların hayal edemeyeceği gerçeklerle doludur.

Kılıçdaroğlu: Kimsenin etnik kimliği üzerinden siyaset yapmayacağız

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "Hiç kimsenin ama hiç kimsenin etnik kimliği, inancı üzerinden siyaset yapmayacağız, hiç kimsenin yaşam tarzına müdahale etmeyeceğiz, ama sözüm…

Kılıçdaroğlu, ruhani liderlerle bir araya geldi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye'deki ruhani liderlerle bir araya geldi. Yemekli toplantı basına kapalı gerçekleşiyor.

Kemal Kılıçdaroğlu yeniden Genel Başkan

Kemal Kılıçdaroğlu 18. Olağanüstü Kongresinde Genel Başkan seçildi.

Yerel yönetim özerklik şartını getireceğim

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "Cumhuriyet Halk Partisi Kurultayı'nda söylüyorum, CHP iktidarında yerel yönetim özerklik şartını mutlaka getireceğim." dedi.

Kılıçdaroğlu toplantıyı yarıda bıraktı

Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da bulunan genel başkan yardımcılarıyla biraraya geldikten sonra CHP Genel Merkezi'nden ayrıldı.

Kılıçdaroğlu Almanya'ya gidecek

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, 7 Haziran Cumartesi günü Essen'de düzenlenecek etkinliğe katılacak.

Sonuna kadar mücadele edeceğiz

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, istifa edeceği söylentilerini yalanlayarak, "Geçiniz bunları. Biz sonuna kadar mücadele edeceğiz" dedi.

Bağımsız Türkiye'yi inşa edelim

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "Gelin, baba ocağına gelin, devleti kuran partiye gelin, CHP'ye gelin. Gelin, yeniden özgür ve bağımsız Türkiye''yi inşa edelim" dedi.

Huzurlu bir Türkiye için çalışacağım

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, ''Herkesin huzurlu olduğu bir Türkiye için çalışacağım. Size söz veriyorum" dedi.

Kılıçdaroğlu: Başbakan 'yürütmenin başıyım' diyor, biz de onu söylüyoruz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye'nin bir diktatör tarafından yönetildiğini savunarak, "Diktatör için yargı, yasama, yürütme diye üç ayrı organ yoktur.

Kılıçdaroğlu 53 miting yapacak

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, 30 Mart'taki yerel seçim çalışmaları kapsamında bir aylık sürede 53 miting yapacak

Kılıçdaroğlu: Kul hakkı yemenin büyük bir günah olduğunu öğrenecekler

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Çankaya Belediyesi başkan adayının tanıtımında yaptığı konuşmada, AK Partililer için, "Kul hakkı yemenin de büyük bir günah olduğunu…

Kılıçdaroğlu, medya havuzu için toplanan paralarla ilgili ses kayıtlarını dinletti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, mahkeme kararıyla yapıldığını vurguladığı ses kayıtlarını grup toplantısında dinletti.

Yasaklarla bir toplum ıslah edilmez

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, internet düzenlemesine ilişkin, "Yasaklarla bir toplum ıslah edilmez. İnternet yasaklarına karşıyız. İnsanlar özgürce düşünebilmeli, yazabilmeli"…

Hükümet samimiyse bunu beraber çıkarırız

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "yeniden yargılanma" konusuna ilişkin "Eğer iktidar gerçekten samimiyse, yasa teklifimizi verdik. Hükümet de sahip çıkar. Beraber bunu çıkarırız"…

Yargı bağımsızlığı için her türlü desteği veririz

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "Yargının bağımsızlığı ve tarafsızlığını sağlayacak bir düzenleme için biz her türlü katkıyı veririz" dedi.

Kılıçdaroğlu: Milli iradeyi de çalıyorsun, 33 milletvekilimizi çaldın

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan'ın "milli irade hırsızlığı" sözlerini eleştirdi.

Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulunuldu

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu hakkında, basına "MİT ile ilgili, ülkenin huzurunu bozmaya yönelik" açıklamalardan dolayı suç duyurusu

Kılıçdaroğlu: MİT yasadışı bir işlemin içine sokulmuştur

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adana'daki TIR'larda silah taşındığını belirterek, Türkiye Cumhuriyet Devleti'nin meşruiyetinin tartışılır hale getirildiğini söyledi.

Millete darbe yapıldı

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, hükümeti eleştirerek, "Şimdi 'darbe yapıldı bize' diyorlar. Darbe yapıldıysa bu millete darbe yapıldı, bu milletin kesesine, cebine darbe yapıldı…

Kılıçdaroğlu: Yargıcın yakasında parti rozeti olmaz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) için önerilen RTÜK modelini eleştirdi. Kılıçdaroğlu, "Yargıcın yakasında parti rozeti olmaz. Bu doğru…