Dünyadan ve Türkiye'den Güncel Haberler| 23 Nisan 2021, Cuma
Son Dakika: 00:00 » Aşırı Kilo Aldıysanız Geç Olmadan Doktora Görünün - Op. Dr. Levent Bakışgan Obeziteyi Anlatıyor 22:14 » Op. Dr. Levent Bakışgan, Türkiye'de Sağlık Turizmi Her Geçen Gün Artıyor 21:20 » Covid-19 (Corona) Virüsüne Karşı Nasıl Beslenmeliyiz? 22:58 » Op. Dr. Levent Bakışgan İlk Pandeminin Tarihten günümüze etkilerini anlatıyor 12:06 » Gine Cumhurbaşkanı Conde TBMM'yi ziyaret etti 11:05 » Tunus'ta uçak mühendisi Zevvari'nin öldürülmesi protesto edildi 11:02 » EPDK'nın ilk Türk lirası doğalgaz ihalesine 5 talip 10:36 » Meksika'da havai fişek mağazasında patlama: 26 ölü 13:56 » Messi evleniyor 13:55 » İki yılda 70 kilo verirken takipçilerinin de zayıflamasını sağladı 12:42 » Salı gününden itibaren sıcaklıklar azalacak 12:41 » 4 bin infaz ve koruma memuru alınacak 12:13 » TFF: Bugün ve yarın oynanacak tüm maçlar öncesinde 1 dakikalık saygı duruşunda bulunulacak 00:50 » İçişleri Bakanı Soylu: İki patlama olduğu arkadaşlarımız tarafından değerlendirildi 22:42 » Süleyman Soylu İstanbul'a hareket etti

Etiket sonuclari › abdullah gül

Gül, Yayımlanan haberi yalanladı

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İran Press TV'de yayımlanan haberin tamamen yalan ve uydurma olduğunu açıkladı.

"Devralacak arkadaşımız Ahmet bey"

Cumhubaşkanı Gül, AK Parti kongresinin cumhurbaşkanlığını devretmeden 1 gün önce yapılacağını anımsatarak, "Göründüğü kadarıyla devralacak arkadaşımız Dışişleri Bakanı…

Türkiye yarından itibaren gerçek gündemine dönmeli

Cumhurbaşkanı Gül, "Cumhurbaşkanı olarak bütün arzum, görüşüm ve tavsiyem, Türkiye'nin yarından itibaren gerçek gündemine dönmesi" dedi.

Cumhurbaşkanı Gül'den Çiçek ve Erdoğan'a veda ziyareti

Görev süresi 28 Ağustos'ta sona erecek olan Cumhurbaşkanı Gül, TBMM Başkanı Çiçek ile Başbakan Erdoğan'a veda ziyaretinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Gül veda ziyaretlerine başlıyor

Görev süresi 28 Ağustos'ta dolacak Cumhurbaşkanı Gül, veda ziyaretlerine başlıyor.

Gül sığınmacılarla iftar yaptı

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "Cenabıallah'tan niyazım: bu mübarek günler yüzü suyu hürmetine, yaklaşan bayram hürmetine bu çilelerin bitmesi bütün islam dünyasındaki yöneticilerin…

Gül: Büyük bir acizlik var

Cumhurbaşkanı Gül, "Herkesin gözü önünde Filistin'de yaşananlar, Gazze'de yaşananlar.

Yerli "ATAK" teslim edildi

Milli imkanlarla geliştirilen taarruz ve taktik keşif helikopteri T-129 ATAK, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı törenle…

Atacağımız adımlar bölgesel barışa büyük katkı sağlayacak

Cumhurbaşkanı Gül, Türkiye ile İran'ın işbirliğinin bölgedeki istikrar, huzur, güvenlik, ekonomik işbirliği ve refahın gelişmesine katkı sağlayacağını belirtti.

Türkiye'nin desteği sürecek

Cumhurbaşkanı Gül, Ukrayna Devlet Başkanı Poroşenko'ya, Ukrayna'nın sorunlarına uluslararası hukuk temelinde çözüm bulma gayretlerine Türkiye'nin desteğinin süreceğini iletti.

Tamamen kapatılması kanunen mümkün değil

Cumhurbaşkanı Gül, "İnternetin, herhangi bir şekilde bu tip platformların tamamen kapatılması kanunen aslında mümkün değil" dedi.

Gambiya Cumhurbaşkanı Jammeh Ankara'da

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, resmi ziyaret için Türkiye'de bulunan Gambiya Cumhurbaşkanı Yahya Jammeh'i törenle karşıladı.

Özel mahkemelere ihtiyaç olmadığı kanaatindeyim

Cumhurbaşkanı Gül, özel mahkemelere ihtiyaç olmadığı kanaatini taşıdığını söyledi.

Siyasi istikrarda herhangi bir tereddüt yoktur

Cumhurbaşkanı Gül, "Türkiye'de siyasi istikrarda herhangi bir tereddüt yoktur. Bugün karşılaştığımız çeşitli tartışmalar var.Türk ekonomisinin herhangi bir şekilde güveninde…

Gül Erdoğan ile görüştü

Cumhurbaşkanı Gül, Başbakan Erdoğan ile HSYK konusunda 1 saate yakın görüşme yaptı.

Cumhurbaşkanı Gül: Türk iş adamları Moldova'ya yatırım yapsın

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türk iş adamlarına Moldova'ya yatırım yapma çağrısında bulundu. Gül, Türkiye'nin

Gül: Dershanelerle ilgili tartışma kırgınlık ve üzüntülere sebebiyet vermemeli

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, dershanelerin kapatılması ile ilgili hazırlanan kanun ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Gül ile görüşen Botsalı, Bakanlar Kurulu'na da brifing verecek

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Mısır'daki gelişmelerle ilgili olarak istişareler için Ankara'ya çağrılan Türkiye'nin Kahire Büyükelçisi Hüseyin Avni Botsalı'yı kabul etti.

Gül. En fazla maddi yardım talep edildi

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den göreve geldiğinden bu yana en çok "maddi yardım ve destek sağlanması" talep edildi.