Dünyadan ve Türkiye'den Güncel Haberler| 26 Ekim 2021, Salı
Son Dakika: 00:00 » Aşırı Kilo Aldıysanız Geç Olmadan Doktora Görünün - Op. Dr. Levent Bakışgan Obeziteyi Anlatıyor 22:14 » Op. Dr. Levent Bakışgan, Türkiye'de Sağlık Turizmi Her Geçen Gün Artıyor 21:20 » Covid-19 (Corona) Virüsüne Karşı Nasıl Beslenmeliyiz? 22:58 » Op. Dr. Levent Bakışgan İlk Pandeminin Tarihten günümüze etkilerini anlatıyor 12:06 » Gine Cumhurbaşkanı Conde TBMM'yi ziyaret etti 11:05 » Tunus'ta uçak mühendisi Zevvari'nin öldürülmesi protesto edildi 11:02 » EPDK'nın ilk Türk lirası doğalgaz ihalesine 5 talip 10:36 » Meksika'da havai fişek mağazasında patlama: 26 ölü 13:56 » Messi evleniyor 13:55 » İki yılda 70 kilo verirken takipçilerinin de zayıflamasını sağladı 12:42 » Salı gününden itibaren sıcaklıklar azalacak 12:41 » 4 bin infaz ve koruma memuru alınacak 12:13 » TFF: Bugün ve yarın oynanacak tüm maçlar öncesinde 1 dakikalık saygı duruşunda bulunulacak 00:50 » İçişleri Bakanı Soylu: İki patlama olduğu arkadaşlarımız tarafından değerlendirildi 22:42 » Süleyman Soylu İstanbul'a hareket etti

Bozdağ: Bazı vicdansızlar gazete manşetiyle iftira atıyor

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ, katıldığı bir iftar programında, bazı vicdansızların hükümete iftira attığını belirterek, "Gazetenin biri manşet atıyor, bir yandan Türkiye şehitlerine ağlıyor öte yandan biz Myanmar'a ağlıyoruz." dedi.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Bekir Bozdağ, katıldığı bir iftar programında, bazı vicdansızların hükümete iftira attığını belirterek, "Gazetenin biri manşet atıyor, bir yandan Türkiye şehitlerine ağlıyor öte yandan biz Myanmar’a ağlıyoruz." dedi.

Ümraniye Bayburtlular İl ve İlçe Derneklerinin verdiği iftar programına katılan Bozdağ, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Türkiye’de hesap yapanların Suriye üzerinden ve Myanmar’a yapılan ziyaretlerden hükümeti yıpratmak isteyenlerin çok büyük iftiralar yaptığını ileri sürerek, "Türkiye’de hesap yapanlar hem Suriye üzerinden hem bu yaptığımız yardımlar üzerinden hükümeti yıpratmak isteyenler çok büyük iftiralar yapıyor. Gazetenin biri manşet yapıyor, bir yandan Türkiye şehidine ağlıyor öte yandan biz Myanmar’a ağlıyoruz diye resimlerin altını dolduruyorlar. Bre vicdansızlar insafsızlar yapılacak bir işmi bu. Böylesine bir olay üzerinden hesap yapılır mı yapılmaz. Ama bizimkilerin gözü dönmüş her olay üzerinden acaba Tayyip Edoğan’a ve hükümetine nasıl zarar veririz onun hesabını yapıyorlar. Türkiye eski Türkiye değil. " şeklinde konuştu.

Türkiye’nin bir yandan terörle mücadelesini sürdürürken diğer yandan da muhtaç ülkelere yardım yapacak güçte olduğunu ifade eden Bozdağ, "Allaha şükür bu ülke bir yandan terörle mücadelesini sürdürürken öte yandan Somali’ye ve Suriye’ye yardım yapar. Arakan’daki, Afganistan’daki kardeşlerine yardım edebilir. Bizim bu gücümüz ve imkanımız var. Şimdi beyefendiler tutturmuş elimizde bir iş var başka işle uğraşmayın. Bunlar zayıf güçsüz Türkiye’nin hülyasını kuran insanlar. Büyük Türkiye’yi güçlü Türkiye’yi anlamıyorlar. Bugünün büyük Türkiye’si terörle mücadelesini de devam ettiriyor ve Suriye’ye de Arakana'da koşuyor. Türkiye bizden bunu istiyor. Gezdiğimiz yerlerde vatandaşlar arakandaki olayları neden konuşmuyorsunuz diye bizden bunu istiyorlar." diye konuştu
2012-08-13 00:25:19
  • Ziyaret: 6822
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0